Levná vozidla Citroen

Náhradní díly Citroen Jumper

Citroen Jumper neboli Citroen Jumpy je velikým dodávkovým užitkovým automobile, který se na trhu vyskytuje od roku 1995, přičemž do roku 2007 je vyráběna jeho nová verze. Pokud jde tedy o první generaci tohoto vozidla, která bylo vyráběna od roku 2007 do roku 2007, tak bychom jej mohli vzhledově srovnat s automobily jako například Peugeot Expert nebo Fiat Scudo.

Této první generace jsme měli k dispozici veliké množství typů. Jednalo se například o takzvaný Furgon, což byla dalo by se říct klasická skříňová dodávka. Tohoto byly opět verze, a to verze pro přepravu osob nebo klasický pro přepravu například zboží a tak podobně.

Pokud jde o druhou generaci tohoto vozidla, tak jak již bylo řečeno, tato verze je vyráběna od roku 2007 do dnešních dnů. Tuto verzi bychom mohli opět přirovnat k vozidlům Peugeot Expert druhé generace nebo Fiat Scudo druhé generace. Automobilovým trhem kolují četné informace, že výroba vozidel Citroen Jumper, Fiat Scudo a Peugeot Expert by měla skončit zhruba v roce 2017. Pokud tedy uvažujete nad koupí tohoto nového vozidla, tak máte ještě zhruba pět roků čas, avšak není určitě proč otálet.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Citroen modely a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.