Levná vozidla Citroen

Náhradní díly Citroen C3

Citroen C3 je osobním automobilem, který je vyráběný od roku 2002 koncernem PSA. Citroen C3 byl vyroben jako nástupce staršího modelu Citroen Saxo. Změna nastala roku 2005, kdy prošlo toto vozidlo rozsáhlým faceliftem.

Mnoho lidí by si mohlo tento model splést s takzvaným sesterským modelem C2, který je vydáván za třídveřovou verzi tohoto automobilu. Tyto dva modely jsou však naprosto odlišné a jediné, v čem bychom mohli vidět podobnost, je například palubní deska a podvozek.

Podíváme se změny, kterými tento automobil prošel roku 2005, kdy byl proveden výše avizovaný facelift. Jednalo se tedy o drobnou změnu v karoserii, dále určité změny proběhly například ve středové konzoli, v oblastech přístrojové desky a bylo také dodáno plno nových materiálů. Pokud jde o standardní výbavu tohoto vozidla, tak zde najdeme například posilovač řízení s variabilním účinkem, čelní airbagy spolujezdce a řidiče, centrální zamykání, podélně a výškově nastavitelný volant a také okna ovládána elektricky.

Na trh byl uveden i model s názvem Pluriel, který však s Citroenem C3 nemá společný žádný karosářský díl. V základu se jednalo o hatchback s dvěmi dveřmi.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Citroen modely a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.