Levná vozidla Citroen

Vrakoviště Citroen Praha

Citroen je francouzským výrobcem automobilů, přičemž se jedná o součást velikého koncernu s názvem PSA Peugeot Citroen. Výroba automobilů Citroen v současné době probíhá v celkově devíti závodech po celé Evropě. Pokud jde o jejich umístění, tak tři se nachází přímo ve Francii ve městech Rennes, Aulnay a Sevelnord, další dva se nachází ve Španělsku ve městech Vigo a Madrid a jeden závod se nachází v Portugalsku, v České republice, na Slovensku a v Itálii.

Pokud jde o výrobní místa mimo Evropu, tak ty se nacházejí v Brazílii, Argentině a Číně. Pokud bychom podívali na historii této značky, tak bychom museli do roku 1916, kdy se nápad zrodil v hlavě André Citroena. Tento pán měl továrnu na munici, kterou předělal na továrnu, ve které se budou velkoobjemově vyrábět hospodárné a silniční automobily.

Jestliže vlastníte nějaký automobil značky Citroen a máte s ním něco v nepořádku nebo sháníte pouze nějaký nový díl, tak máte na výběr ze dvou možností. Můžete samozřejmě zajet do nějakého autorizovaného autoservisu, ve kterém udělají vše za Vás a máte jistotu, že vše bude v pořádku. Nebo se můžete zajet podívat na různá vrakoviště, která se zabývají skladováním automobilů Citroen a jejich náhradních dílů.

Pokud o žádném takovém nevíte, tak můžete napsat do nějakého vyhledávače, jako například atlas, google, seznam nebo centrum, heslo jako třeba “vrakoviště citroen praha” a vyjede Vám určitě dlouhý seznam vrakovišť, na která se pak můžete zajet podívat nebo popřípadě se s takovým vrakovištěm nejdříve spojit telefonicky.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Citroen info a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.